sdmlogoson

Toefl Kursu Ararken Google ye En Çok Yazılan Kelimeler

Toefla, Toefl kursu Şişli, Toefl kursu Maslak,Toefl kursu,Toefl kursu Zincirlikuyu,Toefl kursu Sarıyer,Toefl kursu Nişantaşı,Toefl kursu İstanbul,Turizim Toeflsı,Toefl Eğitimi,Kolay Toefl,Pratik Toefl,Kuran Toeflsı,Mısır Toeflsı,Modern Toefl,Toefl Özel Ders,Çocuklar İçin Toefl,Toefl için Toefl, SDM Toefl, aöf Toefl, Arapca, ihl Toefl, ilahiyat, İmam Hatip, Dini Eğitim, Dini Kurs,Toefl kursu Fiyatları, İndirimli Toefl Kursları,İlköğretim için Toefl, 6 Yaş Çocuk İçin Toefl, Anaokulu için Toefl, 7 Yaş Çocuklar İçin Toefl, 8 yaş Çocuklar İçin Toefl,9 Yaş Çocuklar İçin Toefl,Toefl Öğrenmek İçin Ne yapmalıyım?,Toefl Öğrenmek Zormu?,Toefl Deneme Dersi, Toefl kursu fiyatları ne kadar?,Toefl kursu kaç saat sürer?,Toefl kursu Videoları,Toefl Özel Ders,Birebir Toefl kursu 

SDM DİL KURSU,
1994 yılından bu yana Toefla, Toefl, Almanca, Toefl, İspanyolca, Toefla, Rusça, Yunanca,Çince  ve Yabancılar için Türkçe

olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okuludur. Bire bir Eğitimler ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız.

İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans değerlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.

Her öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme şeklinin farklı olmasından yola çıkarak tasarlanan dersliklerimizde, hem işitsel hem de görsel yönden teknolojinin en son imkanlarını kullanarak, öğrencilerimizin konforlu dersliklerde eğitim alıyor olması, dış etkenlerden kaynaklanabilecek konsantrasyon bozukluklarını en aza indirmektedir.

Alanında uzman, pedagojik formasyon sahibi eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin tüm eğitim ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahiptir.

Kurulduğu günden beri, öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına kalıcı ve akılcı çözümler getiren SDM Dil Kursu, amatör ya da profesyonel bireyler ve aynı zamanda birçok tanınmış kurum tarafından tercih edilmektedir.

MİSYONUMUZ

Eğitim sürecinde en yüksek başarıya ulaşabilmek adına öğrenci talep ve memnuniyetini öncelikli tutmak.
Kişinin kendine yatırımını desteklemek.
Öğrencimizin dili sadece teoride değil, pratikte de öğrenerek KONUŞABİLMESİNİ sağlamak.
Profesyonel, mesleklerinde uzman bir kadro ile hizmet sunmak.
Profesyonel ama amatör ruhunu kaybetmemiş bir eğitim kadrosu ile yola çıkmak.
Taahhüt ettiğimiz bütün sözlerimizi gerçekleştirmek.

İLKELERİMİZ

SDM Yabancı Dil Eğitim Merkezi'nin öncelikli ilkesi en verimli ve en hızlı eğitim sistemini uygulayarak öğrencisini hedefine ulaştırmaktır.
Anadili Toefla olan yabancı öğretmenlerle çalışmak.
Öğretmenlik diploması ve sertifikaları olan Yabancı ve Türk eğitmenlerle çalışmak.
Öğrencimizin profiline uygun özel öğretmen ve program seçimi ile hedefe daha hızlı ilerlemesini sağlamak.
Eğitimde devamlılığın rolünün yüksek olduğu düşünülerek öğrenciye gerekli şartların sağlanabildiği bir sistem sunmak.
Sadece eğitmenlerin değil bütün personelin kalitesini yüksek tutarak gerekli donanımları sağlamak.

Hakkımızda

sdmlogoson